احمد اسفندیاری معاون بین الملل بسیج : ایران اسلامی به عنوان پایگاه اصلی مبارزه با جنایت های ضد بشری آمریکا و صهیونیسم است

13920424000313_PhotoA (1)
احمد اسفندیاری معاون بین الملل بسیج گفت: انتقاد از سیاست های جنایتکارانه و ضد بشری آمریکا و صهیونیسم باید ادامه داشته باشد و ایران اسلامی به عنوان پایگاه اصلی مبارزه با استکبار جهانی پیشتاز برگزاری جشنواره ها و همایش هایی است که اندیشمندان مستقل بتوانند صدای خود را به جهانیان برسانند.

احمد اسفندیاری معاون بین الملل بسیج در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص همایش های سیاسی بین المللی که در ایران برگزار می شود اظهار داشت: همایش های سیاسی بین المللی که در ایران برگزار ی می گردد در واقع برای رساندن صدای کسانی است که سیطره رسانه ای غرب آنان را در بایکوت خبری و رسانه ای قرار داده است.

وی افزود: جشنواره بین المللی فیلم سازان مستقل افق نو (New Horizon) می بایست برگزار گردد چرا که استقبال پرشور فیلم سازان مستقل حدود ۷۰ کشور در سال گذشته نشان داد که حرف ها و انتقاد های فراوانی به روش های استکباری دولت های امپریالیسم وجود دارد که جایی برای بازتاب ندارد و ایران اسلامی بهترین مکان برای انتشار صدای محرومین و مستضعفین جهان است.

وی گفت: شنیدن شایعه ی عدم برگزاری جشنواره فیلم سازان مستقل با موضوع هالیوودیسم که ضد سیطره رسانه های استکباری تلاش می کنند به بهانه رفع تنش در روابط ایران و آمریکا دردآور است.

دکتر احمد اسفندیاری افزود: مردم ما هرگز از اصول انقلابی خود که منجر به تقدیم هزاران شهید گردید کوتاه نخواهد آمد و چشم امید محرومین و مظلومین جهان به اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و عزت ایران اسلامی و مسولین نظام به برکت خون شهداست.

وی افزود: رسانه های برون مرزی ایران مانند پرس تی وی و العالم و دیگر رسانه ها و خبرگزاری های بین المللی ایران اسلامی از معتبر ترین و صادق ترین رسانه ها هستند که این راستگویی و عدالت خواهی سبب اختلال در فعالیت آن ها از سوی دولت ها حامی استکبار شده است.

وی گفت: انتقاد از سیاست های جنایتکارانه و ضد بشری آمریکا و صهیونیسم باید ادامه داشته باشد و ایران اسلامی به عنوان پایگاه اصلی مبارزه با استکبار جهانی پیشتاز برگزاری جشنواره ها و همایش هایی است که اندیشمندان مستقل بتوانند صدای خود را به جهانیان برسانند.

معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین افزود: حال این سوال مطرح است که آیا در کشور ما جشنواره فیلم سازان مستقل که معتبرترین جشنواره نگاه نو و واقعی به مسائل دنیای امروز است نباید برگزار شود؟ آیا دولت ما از برگزاری این جشنواره جلوگیری می کند؟ آیا ما باید از آرمان های مردم و شهدا کوتاه بیاییم؟ آیا امیدهایی که از سوی محرومین و مستضفین جهان به انقلاب اسلامی ما است از بین می رود؟ خیر هرگز چنین نخواهد شد.

وی افزود:در سال گذشته نیروهای امنیتیFBI پیش از پرواز شهید مالکوم شباز نوه رهبر معروف مسلمانان آمریکا مالکوم ایکس به تهران، وی را دستگیر کردندتا شهید مالکوم شباز نتواند برای شرکت درهمایش هالیوودیسم به ایران سفر کند و این اهمیت این گونه همایش ها را نشان می دهد ، این شهید بزرگوار مدتی بعد به طور مشکوک به شهادت رسید.

آیا ما نباید راه شهید مالکوم شباز راه ادامه دهیم؟

وی افزود: مردم جهان می بایست حقیقت ها را بدانند و برگزاری همایش هالیوودیسم به عنوان میعادگاه فیلمسازان ضدامپریالیسم جهان یکی از ابزارهای بیداری ملت ها است.

وی افزود:مردم جهان حق دارند تا حقایق را بدانند و ایران اسلامی تنها جایی است که میزبان کنفرانس هایی مانندکنفرانس هالیوودیسم است.

وی با اشاره به نامه های راشل کوری فعال اجتماعی اهل ایالات متحده آمریکا که توسط بولدوزرهای صهیونیستی درفلسطین به شهادت رسید گفت: در نامه های راشل کوری آمده است که ما وظیفه داریم که مردم جهان را از حقایق جهان، حقایقی که رسانه های امپریالیسم آنان را بایکوت کرده اند پرده برداریم تا آنان که احساس مسولیت می کنند تصمیم درست بگیرند .

انتهای پیام/

مطلب پیشنهادی

پیام نوروزی دکتر احمد اسفندیاری

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.